+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui na karty zbliżeniowe

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy posiada, chociażby jedną kartę płatniczą, którą zawsze nosi przy sobie. Czy jednak posiadanie ?plastiku? wiąże się z odpowiedzialnością? Oczywiście, że tak, gdyż kradzieży środków z konta mogą dokonać osoby, które nawet nie dotkną fizycznie naszej karty bankomatowej. Jak to możliwe? Obecnie złodzieje posiadają nawet terminale płatnicze, które ściągają nieprawdziwe płatności z konta np. po zbliżeniu terminala do damskiej torebki. Jak się przed tym zabezpieczyć? Sprawdź!

Etui ochronne na karty zbliżeniowe - czy jest pomocne?

Etui na kartę, które możesz kupić w naszym sklepie, jest szczególnie pomocne w kwestii zabezpieczenia swoich kart płatniczych przed oszustami. Kiedy już zdecydujesz się na etui antykradzieżowe na karty zbliżeniowe, pamiętaj, że te będą zabezpieczone tylko we wnętrzu pokrowca. Dzięki temu znajdując się w miejscu publicznym, nie ma ryzyka, że ktokolwiek podejdzie i ?ściągnie płatności? z Twojego konta.

Etui na karty kredytowe z zabezpieczeniem - jak jest wykonane?

Etui na kartę płatniczą występuje w bardzo prostej formie. Jest to swego rodzaju portfel, w którego wnętrzu znajduje się materiał odbijający i blokujący fale radiowe. Dzięki temu nawet złodziej z własnym terminalem nie będzie mógł odczytać danych na Twojej karcie bankomatowej. W naszym sklepie znajdziesz etui na kartę RFID ze skóry, dzięki czemu pokrowiec jest nie tylko funkcjonalny, ale i przyjemny w dotyku.

Sekcja FAQ

Czy etui na karty zbliżeniowe naprawdę działa?

Tak. Sprzedawane w naszym sklepie etui z RFID skutecznie blokują fale radiowe, dzięki czemu złodzieje nie mają możliwości odczytania informacji zawartych na karcie bankomatowej bez naszej wiedzy.

Jakie wymiary ma etui na karty?

Etui na kartę płatniczą, które możesz kupić w naszym sklepie Internetowym, występuje w wymiarach: 11 x 8 x 0,8 cm. Tak kompaktowe rozmiary pozwalają na jego komfortowe przenoszenie nawet w tylnej kieszeni spodni.

Ile przegródek może mieć etui na karty zbliżeniowe?

Etui blokujące karty zbliżeniowe może posiadać aż 6 przegródek, przy czym każda z nich jest objęta ochroną przed skanowaniem kart. Oprócz tego w aktualnie sprzedawanym modelu występują dwie przegródki na gotówkę oraz na drobne.

pixel