+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpieugjemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kradzież na walizkę - zabezpieczenia

Nowoczesne samochody są szczególnie podatne na kradzieże ze względu na fakt, iż złodzieje potrafią wyposażyć się w tzw. walizki, które są napakowane skomplikowaną elektroniką. Taki sprzęt umożliwia szybką kradzież samochodu na walizkę nawet w ciągu kilku minut. Czy można się jednak w jakikolwiek sposób zabezpieczyć? Istnieje taka możliwość, a jest nią tzw. Keyless Protector.

Kradzież na walizkę - na czym polega?

Złoczyńcy, decydując się na kradzież pojazdu metodą na walizkę ,zazwyczaj biorą pod uwagę tylko takie samochody, które znajdują się w pobliżu ich właścicieli. Dlaczego? Kradzież na walizkę jest możliwa tylko wtedy, kiedy w stosunkowo niewielkiej odległości od sprzętu znajduje się kluczyk do pojazdu. Metoda kradzieży auta na walizkę jest bardzo prosta w działaniu. Umożliwia bowiem szybkie odblokowanie drzwi pojazdu i uruchomienie silnika nawet bez kompletu kluczyków. Kradzież na walizkę jest możliwa dzięki przedłużeniu bezprzewodowego sygnału docierającego z kluczyka do pojazdu, dzięki czemu ten samoczynnie się otwiera bez uruchomienia alarmu.

Kradzież na walizkę - jak się zabezpieczyć?

Boisz się, że Twój samochód może zostać ofiarą kradzieży na walizkę? Chcesz wiedzieć, jak się zabezpieczyć? Sprawdź ofertę naszego sklepu Internetowego i wybierz sprzęt, który pozwoli Ci udaremnić starania złodziei chcących skraść Twój samochód! Sprzedawany w naszym sklepie Keyless Protector nie wymaga przecinania żadnych przewodów, a dodatkowo nie wyczerpuje baterii pilota. Miniaturowe rozmiary, prawie 99% skuteczność ochrony przed kradzieżą na walizkę oraz prosty montaż to główne cechy wyróżniające ten produkt.

Czym się wyróżnia i jak działa Keyless Protector?

To sprytne urządzenie automatycznie zabezpiecza kluczyk, kiedy tylko oddalisz się od swojego pojazdu. Sprzęt tej klasy uniemożliwia przechwycenie fal radiowych kluczyka, a co za tym idzie kradzież na walizkę, zostanie skutecznie udaremniona. Kiedy wiesz już, na czym polega kradzież na walizkę, koniecznie zaopatrz się w Keyless Protector, który jest usposobieniem bezpieczeństwa, niezawodności i oszczędności.  Wszystko, co musisz zrobić, aby zabezpieczyć się przed kradzieżą samochodu na walizkę, to założyć specjalny klips na baterię pilota samochodowego.

Sekcja FAQ

Ile kosztuje Keyless Protector?

Sprzęt Keyless Protector to wydatek od 500 do 1000 złotych za poszczególny model. W zależności od wybranego produktu zawsze można liczyć na wysoką jakość wykonania i gwarancję skuteczności ochrony przed kradzieżą na walizkę.

Czy kradzież na walizkę dotyczy tylko nowych pojazdów?

Kradzież samochodu na walizkę możliwa jest tylko w przypadku ówczesnych pojazdów wyposażonych w skomplikowaną elektronikę. Jeśli Twój samochód nie otwiera się automatycznie po wciśnięciu przycisku na kluczyku, nie musisz obawiać się, że zostaniesz ofiarą kradzieży auta na walizkę.

Ile kosztuje Keyless Protector?

System Keyless Protector działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy umieścić urządzenie na powierzchni baterii wewnątrz kluczyka i to wszystko. Ważne jest to, aby dobrać odpowiedni rozmiar urządzenia do wielkości baterii i samego kluczyka samochodowego. Dzięki temu ograniczysz maksymalnie zasięg pilota, co uniemożliwi kradzież samochodu na walizkę.

pixel