+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpieugjemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rejestrator trasy GPS

Rejestrator trasy GPS przydaje się w szczególności w pracy zawodowych kierowców. Dlaczego? Dzięki niemu można szybko wyjaśnić wszelkie sytuacje zakończone kolizją drogową, co pozwoli szybciej wyruszyć w dalszą drogę jeśli stan pojazdu po stłuczce na to pozwala. Wszelkiego rodzaju trackery GPS, rejestratory i kamery to produkty, które praktycznie od ręki dostaniesz w naszym sklepie Internetowym. Zastanawiasz się jak sprawdzić przebytą trasę swojego pracownika? Wybierając rejestratory trasy z naszej oferty, masz taką możliwość.

Trackery GPS - jak działają?

Analiza trasy GPS swoich pracowników najczęściej odbywa się w dużych firmach transportowych, które za wszelką cenę chcą zminimalizować koszty transportu i zoptymalizować każdą przebytą trasę. Zasada działania tego typu urządzeń jest bardzo prosta. Sprzęt posiada moduł Wi-Fi, bluetooth oraz opcję sterowania ze smartfona, co czyni go innowacyjnym. Wystarczy umieścić urządzenie w odpowiednim miejscu (tak, aby mogło też nagrywać pliki wideo) i podłączyć do źródła zasilania. W ten sposób każda trasa pojazdu zostanie dokładnie zarejestrowana do późniejszej jej analizy.

Rejestrator trasy GPS - jaki powinien być?

Dobrej klasy rejestratory trasy GPS powinny być przede wszystkim: kompaktowe, wygodne w użytkowaniu, dokładne, umożliwiające łączność bezprzewodową. W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze produkty pochodzące od renomowanych dostawców. Gwarantujemy, że sprzedawane rejestratory trasy GPS zawsze działają niezawodnie i rejestrują przebytą trasę z wysoką dokładnością.

Sekcja FAQ

Na co zwrócić uwagę wybierając rejestrator trasy GPS?

Decydując się na zakup rejestratora trasy GPS, warto zwrócić też uwagę na dokładność pomiarów urządzenia, rozdzielczość nagrywania klipów wideo oraz sposób połączenia z siecią. Urządzenia, które sprzedajemy, rejestrują wideo w rozdzielczości 4K wraz ze znacznikami GPS.

Ile kosztują nowoczesne trackery GPS?

Trackery GPS dostępne w naszej ofercie to wydatek od 700 do 1000 złotych za pojedyncze urządzenie. Nie jest to wygórowana kwota, biorąc pod uwagę możliwości tego typu sprzętu.

Kiedy przydaje się rejestrator GPS?

Rejestrator trasy GPS przydaje się w szczególności właścicielom firm transportowych oraz zawodowym kierowcom. Dzięki nim nie tylko można przeanalizować przebytą trasę pojazdu, ale także znaleźć pojazd w razie jego ewentualnej kradzieży, czy wyjaśnić niejasne sytuacje podczas kolizji.

pixel