+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Babski poradnik na zdrady

SĄDZISZ, ŻE ON STRZELA, ALE NIE DO SWOJEJ BRAMKI? WYKIWAJ GO!

 

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że Twój facet może Cię zdradzać? ...Wiadomo, że tak i nie ma co tu przebierać w słowach, owijać w bawełnę lub jak świstak w sreberka czy szukać usprawiedliwień wśród słów skruchy. Baby tak mają. Niezależnie od tego w jak szczęśliwym związku akurat jesteś, to niekiedy wystarczy naprawdę niewiele, żebyś zaczęła się doszukiwać i tworzyć różne scenariusze czy wersje wydarzeń, które prawdopodobnie dzieją się tylko i wyłącznie w Twojej głowie… Jednak mówi się, że kobiety posiadają ponad przeciętną intuicję czy tak zwany szósty zmysł, więc może Twoje domysły nie są wcale bezpodstawne? Może on naprawdę sobie z Tobą pogrywa? Jak w tej sytuacji zachowałaby się kobieta z klasą?

Słusznie byłoby najpierw zastanowić się i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jakie zachowania mojego partnera lub wydarzenia ze wspólnego życia prowokują mnie do takiej lub innej opinii na jego temat?” Wówczas postarać się, aby odpowiedź uargumentować zgodnie z prawdą i tym, co się aktualnie czuje. W takich sytuacjach zdecydowanie częściej myślisz w sposób emocjonalny, aniżeli racjonalny, dlatego skup się, by odróżnić przytoczone argumenty od przejawów niezdrowej zazdrości. Tak, aby konfrontacja z Twoim facetem była na tyle merytoryczna, na ile może być kłótnia dwóch osób, będących ze sobą w związku… A wiemy, jak z tym bywa. Potłuczone kubki, talerze lub całe zastawy. W każdym razie – bywa różnie.

 

PIERWSZA POŁOWA

 

Jakie działania zazwyczaj podejmują dziewczyny, kiedy tylko do głowy przyjdzie im, że coś jest na rzeczy? Dzwonią do przyjaciółki? Do mamy? Nie. Swoje pierwsze kroki, kierują w stronę telefonu komórkowego, jednakże nie swojego, a jeszcze niczego nieświadomego faceta. I słusznie! Ponieważ w wielu przypadkach ten rodzaj weryfikacji się sprawdza i dalsze działania nie są konieczne. I krok, którym kierują się w stronę telefonu, to nie jest zwykły krok… Nie, nie. To jest drybling. No bo jak to teraz rozegrać? Tak po prostu wziąć i odblokować? Przeszperać i odłożyć na miejsce? A co z treścią, którą tam przeczytamy i już nie będziemy mogły odprzeczytać?

 

Gorzej jeśli skrzynka odbiorcza, messenger i reszta sociali została przejrzana, a Ty nie znalazłaś w telefonie faceta żadnego punktu zaczepienia… Może okazać się wówczas, że Twój facet to mistrz pozoru. Dlaczego pozoru? Przecież to, że niczego nie znalazłaś, jeszcze o niczym nie świadczy, prawda? A właściwie świadczyć może jedynie o tym, że się cwaniaczek dobrze przygotował na taką ewentualność. Podczas rozmowy odpiera wszystkie Twoje ataki i z każdej podbramkowej sytuacji chce wyjść obronną ręką? Czas na intensyfikację Twoich działań.

DRUGA POŁOWA

 

Twój facet niczym Mbbappe biegnie do celu, a jego celem jest zazwyczaj załagodzenie sytuacji konfliktowej między Wami? Możliwe, że coś przed Tobą ukrywa i nie chce, abyś nabrała podejrzeń... Może bawi się z Tobą w jakieś gierki? W każdym razie powinnaś być czujna i jeśli jesteś wręcz pewna swoich obaw - zastanów się, jak mogłabyś je udowodnić.

 

Najłatwiej zrobić to za pomocą namacalnych zdjęć lub nagrań, dzięki którym przekonasz się o słuszności swojej opinii. Według nas i osób, które zdążyły się już przekonać o skuteczności urządzeń szpiegowskich, to zdecydowanie rozsądne rozwiązanie, jeśli masz już dość sytuacji, w której ktoś cały czas mydli Ci oczy. Ze swojej strony proponujemy zarówno Tobie, jak i wszystkim osobom, które życie postawiło w niewyjaśnionej lub pełnej wątpliwości sytuacji, rozwiązania kompleksowe i mimo że w asortymencie Szpiegujemy.com znajdziesz mniej lub bardziej profesjonalne urządzenia, to wszystkie łączy jedna wspólna cecha, jaką jest ich skuteczność.

 

Wszystkie rejestratory w naszej ofercie to urządzenia nagrywające obraz i dźwięk oraz zapisujące sygnał audiowizualny w postaci cyfrowej, najczęściej na pamięci własnej, karcie lub dysku twardym. Co najważniejsze, urządzenia te są niewielkich, niekiedy mikro rozmiarów oraz przyjmują różne formy wizualne dla większej niepoznaki. Dla potencjalnego użytkownika mogą wyglądać jak atrapy, jednak są to klasyczne sprzęty codziennego użytku, które używać można także w tradycyjny sposób. Krótko mówiąc, są to zwyczajne urządzenia, jednakże o dodatkowych i podrasowanych możliwościach, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu życiowych dylematów.

 

 

ROZEGRAJ TO DOBRZE

 

Niezależnie od tego, czego wymaga Twoja sytuacja – nie będzie problemu, aby znaleźć na nią odpowiednie rozwiązanie, ponieważ asortyment Szpiegujemy.com jest na tyle szeroki, że z pewnością zaskoczy nawet najbardziej pomysłową osobę. Możesz zdecydować się na jedno urządzenie, co do którego jesteś przekonana, że sprawdzi się w Twoim przypadku, ale może być to także ich sieć, która jeszcze skuteczniej pomoże Ci wykonać zaplanowaną od dawna misję… Duży wybór urządzeń szpiegowskich na pewno pozwoli Ci kreatywnie to wszystko zorganizować, ale co w przypadku, kiedy nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać?

 

Najlepiej byłoby, gdybyś dobrze zastanowiła się w jakich sytuacjach czujesz największe zagrożenie i strach o relację, a później zaimplementowała sprzęt dyskretnie we wszystkie taktyczne miejsca.

 

NA SWOIM BOISKU

 

Jeśli będzie to jego lub Wasze wspólne miejsce zamieszkania, to świetnie – w takiej przestrzeni zazwyczaj możemy spodziewać się najlepszej jakości nagrań, ponieważ nie mają na nie wpływu niepotrzebne szumy czy zakłócenia. Obawiasz się jednak, że gość zwróci uwagę na zmiany i zorientuje się, że to inscenizacja intrygi? A pamiętasz, jak kiedyś pochwalił zmianę Twojej fryzury od razu po wyjściu z salonu fryzjerskiego? No waśnie… Na co Ty liczysz? To facet i nie zauważy żadnej różnicy. Tym bardziej, jeśli się o to postarasz, a możemy dać Ci słowo, że sama zdziwisz się, jak bardzo dyskretne są nasze urządzenia... Wbrew pozorom – nie wprowadzisz do domu żadnej drastycznej zmiany, która mogłaby być widoczna na pierwszy rzut oka, a po postu wymienisz urządzenia, które do tej pory bezproblemowo Ci służyły... W tym przypadku najlepiej powinno sprawdzić się gniazdko sieciowe, zegar naścienny lub biurkowy oraz listwa zasilająca. I co? Zdziwko? Kto, by się spodziewał, prawda? Przedmioty całkowicie codziennego użytku rejestrują wszelkie wypowiedzi i zdarzenia! I to nie tak, że urządzenia te są na wyraz dziwne, „chińskie” czy plastikowe… Wyglądają, jak te same przedmioty, które do tej pory zajmowały miejsce w Twoim domu, a w ich posiadaniu jest zdecydowana większość ludzi. Niezależnie czy są to mini kamery szpiegowskie czy dyktafony - są one nad wyraz niepozorne.

 

NA WYJEŹDZIE

 

A może Twój facet się nieco przepracowuje lub zdecydowanie zbyt często wyjeżdża w delegację i to wzbudza Twoje podejrzenia? Nic dziwnego. Jak tu nie zachodzić w głowę i nie zastanawiać się, co on robi podczas licznych wyjazdów służbowych, skoro Ty w tym czasie jesteś w domu sama. I może nie byłoby to takie oczywiste, gdyby nie ta nowa sekretarka, która niby słabo wywiązuje się ze swoich obowiązków biurowych, ale już Ty sobie dobrze wyobrażasz, jak on zwraca jej uwagę…

Następnym razem spróbuj może nieco zmienić nastawienie? Może porozmawiaj z nim przed wyjazdem lub pomóż mu się spakować? Wówczas będziesz mogła przekonać się, co zabiera, ale jednocześnie być pewna, co ze sobą przywiezie…, a jeśli się dobrze postarasz – wróci ze zdjęciami lub nagraniami, które będą mogły w końcu zweryfikować Twoje uczucia do niego.

 

Tym razem wykorzystasz urządzenia zdecydowanie bardziej mobilne, aniżeli te, o których wspominaliśmy wcześniej - ze względu na ich funkcjonalność. Powinnaś założyć uprzednio, że partner na wyjeździe będzie w sytuacjach stricte służbowych, lecz nie tylko. Zatem jakie urządzenia zastosować, aby akcja nie skończyła się fiaskiem? Takie, które sprawdzą się w obydwóch przypadkach, a będą to z pewnością pendrive, power bank i brelok do kluczy. Produkty te, to sprzęt głównie w postaci praktycznych dyktafonów czy pluskiew, które sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas zadań specjalnych, a co za tym idzie - będą po prostu jeszcze bardziej autentyczne. W urządzeniach tego typu producenci kładą mocny akcent na wartość, dotyczącą uzyskanych nagrań, dlatego możesz spodziewać się, że sprzęt wyposażony jest w najlepszej jakości mikrofon, który pozwoli na odsłuch nagrań bez niepotrzebnych zakłóceń czy słów wyjętych z kontekstu.

 

A co jeśli termin „wyjazd” dla Twojego faceta nie oznacza delegacji, a zwykłą eskapadę z kumplami? O takich historiach również słyszeliśmy… I znaleźliśmy na nie rozwiązanie! Równie niesztampowe, co poprzednie, ale w takich sytuacjach już nie przebieramy w środkach, i działamy bez skrupułów. Twoje dotychczasowe wątpliwości powinny być dla Twojego faceta, niczym żółta kartka, ale jeśli on nawet nie próbuje się kamuflować i ostentacyjnie wybiera się na weekend z kolegami, w czasie którego nawet nie napisze sms’a złożonego z kilku z kilku zdań prostych, to nie pozostaje nic innego, jak wytoczyć ostatnie ostrzeżenie… A mianowicie wyposażyć go na czas wyjazdu w praktyczną lampkę LED lub zapas butelek z wodą, które idealnie sprawdzą się nawet w spartańskich warunkach, np. w górach czy pod namiotem. Za pomocą tego sprzętu uda Ci się zdalnie podejrzeć, co aktualnie robi Twój partner lub zweryfikować to dokładnie po jego powrocie.

 

CZERWONA KARTKA

 

Zdrada męża czy narzeczonego/ chłopaka to nic przyjemnego. Dzięki przekonaniu się o słuszności własnych wątpliwości oraz podejrzeń lub za sprawą uzyskanych, namacalnych dowodów jesteś w stanie podjąć słuszną i obiektywną decyzję względem swojego partnera. W ten sprytny sposób możesz przekonać się o jego wierności i nie martwić się więcej o przyszłość Waszej relacji. Nawet nie musisz znać się na urządzeniach szpiegowskich! Po przeczytaniu tego artykułu możesz od razu przejść do działania bez obaw o to, że u detektywa zostawiłabyś fortunę na rzecz faceta, który możliwe, że nie jest wart złamanego grosza… Dlatego możesz być przekonana, że nasze budżetowe rozwiązania, to cena Twojego spokoju. Zagraj w jego grę i spraw, by był spalony… Ze wstydu.

 

pixel