+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery w długopisie Nowoczesna kamera w długopisie to produkt, który ma szereg zastosowań zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Co ciekawe, mini kamera w długopisie najczęściej jest wybierana przez prywatnych detektywów, ale także studentów, którzy chcą nieco ułatwić sobie życie na egzaminach. Jak jednak działa takie urządzenie? Ile kosztuje? Sprawdź i kup kamerę szpiegowską w długopisie, którą wykorzystasz tak, jak tylko chcesz. Kamera w długopisie - kiedy warto ją mieć? Niewielka kamera w długopisie to produkt, który zawsze warto mieć w zanadrzu zarówno podczas pracy jako detektyw, jak i w życiu prywatnym. Ciekawe jest to, że mini kamera w długopisie jest praktycznie niewykrywalna, dzięki czemu sprawdzi się np. na egzaminach. Oprócz nagrywania wideo w rozdzielczości FullHD możesz też przy jej pomocy zarejestrować wszystkie dźwięki wokół Ciebie. Do najważniejszych funkcji, jakimi wyróżnia się ukryta kamera w długopisie, zaliczamy:

?Niewykrywalność;

?Wysoka jakość nagrań;

?Długi czas działania;

?Funkcja pisania.

Kamera w długopisie na egzamin - prosta obsługa i bezawaryjność Kamera szpiegowska w długopisie idealnie nadaje się na egzaminy ze względu na jej kompaktowe rozmiary oraz bezawaryjność. Sprzęt uruchamia się zaledwie jednym przyciskiem, dzięki czemu nikt nie zauważy, że robisz cokolwiek z tym innowacyjnym długopisem. Uwaga! Kamera w długopisie po podłączeniu karty pamięci może też pełnić funkcję dysku przenośnego. Sekcja FAQ

Ile kosztuje kamera w długopisie?

Koszt zakupu tego niewielkiego sprzętu do wykonywania nagrań wideo oraz fotografii to wydatek od 139,00 do 159,00 złotych. Cena nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę możliwości i funkcjonalność, na jaką pozwala kamera w długopisie Wi-Fi.

Gdzie sprawdzi się kamera w długopisie?

Nowoczesna mini kamera w długopisie ma wiele zastosowań. Możesz ją wykorzystać na egzaminach, podczas pracy detektywa, a także jako dyskretny element aranżacji biura, jeśli chcesz mieć wszystko pod kontrolą.

Jak długo działa kamera w długopisie

Nasze testy oraz wskazania producenta świadczą o tym, że mini kamera w długopisie działa nawet do 2 godzin bez konieczności ładowania urządzenia lub wymiany baterii p>

Inne kategorie: Mini kamera bezprzewodowa Mini kamera na egzamin Mini kamery

pixel