+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Fotopułapka z GPS: Idealne rozwiązanie dla myśliwych i przyrodników
Czy chcesz mieć oko na dziką przyrodę lub chronić swoje mienie bez konieczności ciągłej obecności w terenie? Odkryj rewolucję w monitoringu – fotopułapkę z GPS! Ta nowoczesna technologia otwiera przed myśliwymi i przyrodnikami zupełnie nowe możliwości, oferując precyzyjne śledzenie zwierząt w czasie rzeczywistym. Dowiedz się, jak te zaawansowane urządzenia mogą odmienić Twoje podejście do obserwacji natury i ochrony mienia!
Czytaj więcej
Lokalizator 4G: Najnowsze technologie śledzenia w Twoim zasięgu.

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie, technologia śledzenia odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności w różnych aspektach życia. Lokalizatory GPS od dawna są niezastąpionym narzędziem w monitorowaniu pojazdów, osób oraz cennych przedmiotów. Wejdź i czutaj więcej.

Czytaj więcej
Fotopułapki 2024: Poznaj najciekawsze propozycje.
Witajcie w fascynującym świecie fotografii przyrodniczej, gdzie tajemnicze światy dzikiej przyrody odkrywane są poprzez obiektyw aparatu. Fotopułapki, te niezwykłe urządzenia, umożliwiają nam rzucenie okiem na intymne chwile...  Wejdź po więcej
Czytaj więcej
Jak wykryć zdradę? Okiem kobiety

Masz wrażenie, że los Twojej relacji wisi na włosku? Czy podejrzewasz, że Twój partner może Cię zdradzać, ale nie wiesz, jak to sprawdzić? W naszym artykule postaramy się dać Ci narzędzia do wykrywania potencjalnej zdrady. A to wszystko - okiem kobiety!

Czytaj więcej
Jak wykorzystać urządzenia szpiegowskie? - PORADY I TRIKI
Urządzenia szpiegowskie stały się już tak wszechobecne, że każdy klient w zależności od posiadanego budżetu oraz przeznaczenia może swobodnie przebierać w produktach. Mini kamery szpiegowskie, podsłuchy, wykrywacze podsłuchów, czy lokalizatory GPS to najpopularniejsze kategorie. W niniejszym artykule podpowiadamy, na jakie artykuły warto zwrócić uwagę oraz zasadę ich działania.
Czytaj więcej
Jakie są zastosowania urządzeń szpiegowskich poza śledzeniem?
W teraźniejszych czasach kamery stanowią nieodzowny element naszego życia, począwszy od monitoringu miejskiego, na photo-camerach w smartfonach kończąc. Wraz z rozwojem technologii kamerki są coraz mniejsze, jednak minimalizacja nie wpływa na ich funkcjonalność i jakość wykonywanych zdjęć. Dostrzegamy również znaczny rozwój urządzeń nasłuchowych - mikrofonów. Mini-kamery, jak i mikrofony można zastosować w wielu branżach do różnych celów niekoniecznie szpiegowskich. Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie, przeczytaj poniższy artykuł.
Czytaj więcej
Ranking mini kamer szpiegowskich - Poznaj pięciu faworytów 2023 roku
Mini kamery szpiegowskie to niewielkie urządzenia schowane niezwykle dyskretnie w różnych przedmiotach takich jak: długopis, zegar, broszka, guzik i wiele innych. Mają one na celu między innymi monitorowanie wierności partnera, nagranie ważnej dla nas rozmowy czy kontrola dzieci podczas naszej nieobecności w domu. Nagrywają video w rozdzielczości Full-HD dzięki czemu bez kłopotu zidentyfikujemy daną osobę czy rzecz.
Czytaj więcej
Wykrywacz podsłuchu - Jak wykryć podsłuch w mieszkaniu?
Podejrzewasz, że ktoś z Twojego otoczenia wściubia nos w nieswoje sprawy i to jeszcze w Twoim mieszkaniu? Domyślasz się, że gdzieś w mieszkaniu znajduje się podsłuch, jednak nie jesteś w stanie go zlokalizować? Doskonałym rozwiązaniem będzie w tym przypadku detektor do wykrywania podsłuchów, który pozwoli Ci natychmiast pozbyć się niechcianego intruza i podsłuchiwacza.
Czytaj więcej
Jaki lokalizator GPS do samochodu wybrać?
Często i gęsto lokalizator GPS do samochodu kojarzy nam się głównie z scenami z filmów akcji bądź z tych o podejrzliwych małżonkach. Przez tak wykreowane stereotypy wiele osób nieprzychylnie patrzy na tego typu urządzenia, jednak okazuje się, że mogą spełniać one niezwykle przydatne funkcje. Nasz mały agent 007 wcale nie musi mieć niecnych zamiarów, a wręcz pomóc i ułatwić nam życie.
Czytaj więcej
Kradzież na walizkę - na czym polega i jak się bronić
Coraz nowocześniejsze technologie w branży samochodowej dają nam poczucie bezpieczeństwa. Na pierwszy rzut oka zabezpieczenia we współczesnych autach są na tyle dobre, że kradzież auta wydaje się niemożliwa. Czy temat kradzieży aut powinniśmy więc puścić już w niepamięć? Kradzież na walizkę to coraz bardziej znana metoda wśród złodziei. Dowiedz się, jak chronić swój samochód.
Czytaj więcej
pixel