+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jak wykryć zdradę? Okiem kobiety

Masz wrażenie, że los Twojej relacji wisi na włosku? Czy podejrzewasz, że Twój partner może Cię zdradzać, ale nie wiesz, jak to sprawdzić? W naszym artykule postaramy się dać Ci narzędzia do wykrywania potencjalnej zdrady. A to wszystko - okiem kobiety!

Czytaj więcej
Jak wykorzystać urządzenia szpiegowskie? - PORADY I TRIKI
Urządzenia szpiegowskie stały się już tak wszechobecne, że każdy klient w zależności od posiadanego budżetu oraz przeznaczenia może swobodnie przebierać w produktach. Mini kamery szpiegowskie, podsłuchy, wykrywacze podsłuchów, czy lokalizatory GPS to najpopularniejsze kategorie. W niniejszym artykule podpowiadamy, na jakie artykuły warto zwrócić uwagę oraz zasadę ich działania.
Czytaj więcej
Jakie są zastosowania urządzeń szpiegowskich poza śledzeniem?
W teraźniejszych czasach kamery stanowią nieodzowny element naszego życia, począwszy od monitoringu miejskiego, na photo-camerach w smartfonach kończąc. Wraz z rozwojem technologii kamerki są coraz mniejsze, jednak minimalizacja nie wpływa na ich funkcjonalność i jakość wykonywanych zdjęć. Dostrzegamy również znaczny rozwój urządzeń nasłuchowych - mikrofonów. Mini-kamery, jak i mikrofony można zastosować w wielu branżach do różnych celów niekoniecznie szpiegowskich. Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie, przeczytaj poniższy artykuł.
Czytaj więcej
Ranking mini kamer szpiegowskich - Poznaj pięciu faworytów 2023 roku
Mini kamery szpiegowskie to niewielkie urządzenia schowane niezwykle dyskretnie w różnych przedmiotach takich jak: długopis, zegar, broszka, guzik i wiele innych. Mają one na celu między innymi monitorowanie wierności partnera, nagranie ważnej dla nas rozmowy czy kontrola dzieci podczas naszej nieobecności w domu. Nagrywają video w rozdzielczości Full-HD dzięki czemu bez kłopotu zidentyfikujemy daną osobę czy rzecz.
Czytaj więcej
Wykrywacz podsłuchu - Jak wykryć podsłuch w mieszkaniu?
Podejrzewasz, że ktoś z Twojego otoczenia wściubia nos w nieswoje sprawy i to jeszcze w Twoim mieszkaniu? Domyślasz się, że gdzieś w mieszkaniu znajduje się podsłuch, jednak nie jesteś w stanie go zlokalizować? Doskonałym rozwiązaniem będzie w tym przypadku detektor do wykrywania podsłuchów, który pozwoli Ci natychmiast pozbyć się niechcianego intruza i podsłuchiwacza.
Czytaj więcej
Jaki lokalizator GPS do samochodu wybrać?
Często i gęsto lokalizator GPS do samochodu kojarzy nam się głównie z scenami z filmów akcji bądź z tych o podejrzliwych małżonkach. Przez tak wykreowane stereotypy wiele osób nieprzychylnie patrzy na tego typu urządzenia, jednak okazuje się, że mogą spełniać one niezwykle przydatne funkcje. Nasz mały agent 007 wcale nie musi mieć niecnych zamiarów, a wręcz pomóc i ułatwić nam życie.
Czytaj więcej
Kradzież na walizkę - na czym polega i jak się bronić
Coraz nowocześniejsze technologie w branży samochodowej dają nam poczucie bezpieczeństwa. Na pierwszy rzut oka zabezpieczenia we współczesnych autach są na tyle dobre, że kradzież auta wydaje się niemożliwa. Czy temat kradzieży aut powinniśmy więc puścić już w niepamięć? Kradzież na walizkę to coraz bardziej znana metoda wśród złodziei. Dowiedz się, jak chronić swój samochód.
Czytaj więcej
Mini kamery w nieoczywistej formie
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła? Niekoniecznie. Są takie momenty w życiu, kiedy informacja o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami to jedyny sposób na rozwianie wątpliwości. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy mieć dostęp do wiedzy, o której nam się nie śniło. Mini kamery to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą w końcu odetchnąć.
Czytaj więcej
Jak wykryć podsłuch lub minikamerę? Wykrywacz podsłuchów
W czasach kiedy szpiegować każdy może, niełatwo zorientować się, że posiada się podsłuch czy jest się po prostu obserwowanym. Tym bardziej, że wykorzystywane ku temu urządzenia szpiegowskie przybierają jeszcze bardziej niepozorną formę. Dotychczas korzystały z nich agencje usług biur detektywistycznych w sposób profesjonalny na zlecenie. Jednak wybór urządzeń na rynku jest tak duży, że szkoda byłoby zostawiać jego zastosowanie wyłącznie detektywom. Sprawdź czy nie jesteś podsłuchiwany za pomocą wykrywacza podsłuchów.
Czytaj więcej
Kamery samochodowe - ranking - Szpiegujemy.com
Szukasz kamery samochodowej i zastanawiasz się jaką wybrać? ⭐ Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny ranking na ten temat – wpadnij i wybierz coś dla siebie! Obecnie kamery samochodowe cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ pozwalają na rejestrowanie obrazu podczas jazdy autem. Dzięki temu kierowca może czuć się pewniej i bezpieczniej na drodze. Rejestratory samochodowe pozwalają na nagranie zdarzenia, które ma miejsce na drodze. Nagrany obraz może przydać się gdy dojdzie do stłuczki, kolizji lub wypadku. Nagranie może stać się dowodem w sprawie. Dzięki temu kierowca może bez trudu pokazać, co zdarzyło się na drodze, a tym samym udowodnić swoją niewinność lub odnaleźć sprawcę, jeśli udało mu się uciec. Chcesz dowiedzieć się jaką kamerę samochodową kupić? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dowiedz się więcej na temat tych urządzeń. Przygotowaliśmy ranking kamer samochodowych, by ułatwić wybranie tych najlepszych.
Czytaj więcej
pixel