+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotopułapki z GPS

Popularne i ogólnodostępne na rynku fotopułapki nadają się do wielu czynnośći - nie tylko do monitorowania zwierząt leśnych. W naszym sklepie znajdziesz produkty najwyższej jakości pochodzące od światowej klasy producentów. Fotopułapka z GPS to doskonale rozwiązanie, dzięki któremu nigdy nie zgubisz sprzętu umieszczonego nawet w najciemniejszych zakamarkach lasu. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że najlepsza fotopułapka GPS to taka, która pochodzi z naszego sklepu Internetowego.

Fotopułapka GPS - jak to działa?

Dostępna w naszej ofercie fotopułapka GPS to przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt dostępny w atrakcyjnym zestawie. Decydując się na zakup produkty tego typu otrzymasz przede wszystkim fotopułapkę GPS, antenę, szczegółową instrukcję obsługi oraz wydajną kartę pamięci.  Dzięki łączności GSM praktycznie nigdy nie stracisz połączenia ze sprzętem, dzięki czemu możesz swobodnie podglądać efekty jego pracy, a w razie potrzeby odnaleźć nawet w największej dziczy. Pamiętaj jednak, że połączenie z urządzeniem będzie możliwe tylko wtedy, kiedy będzie znajdować się w zasięgu telefonii komórkowej. W przeciwnym razie namierzenie oraz podgląd pracy fotopułapki z GPS nie będzie możliwy.

Sekcja FAQ

Gdzie sprawdzają się fotopułapki z GPS?

Fotopułapka GPS doskonale sprawdza się w celu robienia zdjęć i nagrywania filmów nawet na największym odludziu. Dzięki łączności bezprzewodowej zawsze możesz wygodnie podejrzeć efekty pracy urządzenia i sprawdzić, czy działa poprawnie.

Ile kosztuje fotopułapka GSM?

Fotopułapka GSM to wydatek około 1100-1300 złotych w zależności od wybranego modelu. Warto mieć na uwadze fakt, aby sprzęt posiadał jak najlepsze ogniwa bateryjne oraz antenę o dużym zasięgu, by urządzenie nie utraciło połączenia z siecią telekomunikacyjną.

Czy fotopułapka WiFi potrzebuje stałego źródła zasilania?

Wybierając fotopułapkę Wi-Fi nie musisz dbać o to, aby posiadała stałe źródło zasilania. W przypadku takich urządzeń zupełnie wystarczające są ogniwa bateryjne lub akumulatorowe, na których fotopułapka GSM działa nawet przez kilka miesięcy.

Inne kategorie: Fotopułapka na złodzieja Fotopułapka z podglądem na żywo Fotopułapka z powiadomieniem na telefon Fotopułapki

pixel