+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podsłuchy w gniazdku

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy znakomite podsłuchy w gniazdku, które pozwalają na wydajne i bezpieczne podsłuchiwanie rozmów toczonych w danym pomieszczeniu. Dzięki swojej niepozorności podsłuch w gniazdku niczym nie różni się od np. zwykłego gniazdka sieciowego lub listwy. Co więcej, praca pod stałym zasilaniem sprawia, że ma nieograniczony czas działania, nie musimy więc martwić się ładowaniem baterii. W przypadku listwy musimy mieć jedynie pewność, że nikt jej nie rozłączy. Jeśli jednak oferowana przez nas listwa zostanie podłączona do urządzenia, które zawsze jest uruchomione, stale działa pod napięciem sieciowym, nikt nie wyłączy podsłuchu.

Profesjonalny podsłuch w gniazdku

Przede wszystkim stawiamy na profesjonalizm. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu można znaleźć najwyższej jakości podsłuch GSM w gniazdku, który cechuje się wyjątkową wręcz dyskrecją. Działa on przy sparowaniu z kartą SIM dowolnego operatora. Jest profesjonalny sprzęt do podsłuchu, który wyróżnia wysoka jakość dźwięku, specjalne zamontowanie funkcji oddzwaniania, a także możliwość zamontowania w dowolnym miejscu. Jeśli nie masz możliwości rozkręcenia gniazdka i zamontowania w nim pluskwy, alternatywą jest listwa, którą łatwiej umieścić w takim miejscu, aby nie wzbudzała podejrzeń i jednocześnie była podłączona do zasilania.

FAQ:

1. W jakiej postaci można znaleźć podsłuchy w gniazdku?

Podsłuchy mogą być montowane m.in. w gniazdku sieciowym VOX. Inną opcją jest wykorzystanie listwy zasilającej z podsłuchem.

2. Jak działa podsłuch w gniazdku?

Po zamontowaniu podsłuchu w listwie lub gniazdku z powodzeniem możemy korzystać z zasilania pod stałym napięciem 220-230 V. Wewnątrz jest ukryty podsłuch oraz gniazdo odpowiedniej karty SIM. Wystarczy na nią zadzwonić, aby móc podsłuchiwać to, co się dzieje w pomieszczeniu, w którym zamontowano podsłuch.

3. Na czym polega funkcja oddzwaniania?

Dostępne w naszej ofercie podsłuchy montowane w gniazdku mają specjalną funkcję polegającą na oddzwonieniu do kompatybilnego telefonu. Ma to miejsce po tym, jak czuły mikrofon wykryje dźwięki przekraczające określoną wartość db.

Inne kategorie:

Dyskretny podsłuch Podsłuch na odległość Profesjonalne podsłuchy Podsłuchy

pixel