+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lokalizatory GPS do śledzenia samochodu Lokalizatory GPS do śledzenia auta to innowacyjny sprzęt do wielu zastosowań. Można je wykorzystać zarówno w pojazdach należących do floty firmowej, aby zwiększyć ich bezpieczeństwo, ale także w prywatnym samochodzie. Dzięki czemu w razie ewentualnej kradzieży pojazdu łatwo go namierzysz poprzez aplikację mobilną. Sprawdź, czy nadajnik GPS do śledzenia samochodu spełni Twoje oczekiwania. Lokalizator GPS do śledzenia samochodu na magnes - czy to dobry wybór? Zastanawiasz się, czy lokalizator GPS do śledzenia samochodu na magnes będzie odpowiedni? Zdecydowanie tak, ale pod warunkiem, że umieścisz go bezpośrednio na metalowych elementach auta. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że urządzenie nie odpadnie podczas jazdy. Jak działa lokalizator GPS do śledzenia samochodu? Zasada, na jakiej działa nadajnik GPS do śledzenia auta jest bardzo prosta. Wystarczy podpiąć urządzenie w wybranym miejscu, zapewnić mu źródło zasilania oraz uruchomić. W ten sposób otrzymujemy powiadomienia SMS z dokładną lokalizacją, a nawet prędkością pojazdu. Warto też wspomnieć, że lokalizatory GPS do śledzenia samochodu występują w wersji z zasilaniem bateryjnym, jak i sieciowym. Kiedy montujesz nadajnik w swoim samochodzie na stałe, wybierz raczej ten ze stabilnym źródłem zasilania. Jeśli jednak chcesz użyć lokalizatora tylko jednorazowo np. podczas akcji detektywistycznej zainwestuj w lokalizator GPS do śledzenia samochodu na baterie. Sekcja FAQ

Do jakich pojazdów nadają się nadajniki GPS?

Dostępne w sprzedaży lokalizatory pojazdów nadają się zarówno do motocykli, samochodów ciężarowych, osobowych oraz wszelkich pojazdów mechanicznych.

Ile kosztują nadajniki GPS do śledzenia auta?

Dobre klasy lokalizator GPS z wysoką dokładnością określania pozycji to wydatek nawet kilkuset złotych. Najtańsze są kompaktowe nadajniki dla motocykli dostępne w cenie 300,00 złotych.

Jak długo może działać lokalizator GPS do śledzenia samochodu na zasilaniu bateryjnym?

Profesjonalny lokalizator GPS fo śledzenia auta jest w stanie bez przerwy działać nawet przez 50 dni. Dzięki temu nie trzeba podpinać dużych ilości przewodów, aby zyskać dostęp do lokalizacji pojazdu.

Inne kategorie: Mini lokalizator GPS na magnes Lokalizatory

pixel