+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy zasilające

Zestawy zasilające przydają się szczególnie jeśli chodzi o ładowanie fotopułapek, które mimo to działają sprawnie przez wiele miesięcy. Jeśli potrzebujesz kompletnego zestawu, który umożliwi Ci sprawne zamontowanie fotopułapki w terenie bez ryzyka, że ta będzie wymagała wymiany źródła zasilania za jakiś czas, koniecznie zainwestuj w zestaw zasilający i baterie dostępny w naszym sklepie Internetowym. Kiedy przyda Ci się taki zestaw? Sprawdź!

Zestaw zasilający i baterie - czy warto w to inwestować?

Jeśli kupiłeś już fotopułapkę, ale ta nie posiadała w zestawie baterii, ładowarki do akumulatorów lub karty SD, możesz z powodzeniem zaopatrzyć się w zestaw zasilający do tego typu urządzeń. Zdecydowanie warto inwestować w ten rodzaj produktów. Funkcjonalność to drugie imię zestawów zasilających z bateriami i kartami SD. Warto mieć na uwadze fakt, że dobrej klasy zestaw powinien zapewnić długą pracę fotopułapki ze względu swoją zawartość, a mianowicie: ? kartę SD;? zestaw baterii;? starter Play;? ładowarkę do baterii. To podstawowe elementy, jakie zawiera każdy dobry zestaw zasilający. W naszym sklepie Internetowym znajdziesz praktycznie zawsze to, czego szukasz.

Zastaw zasilający i baterie - koszty zakupu

Dobrej klasy zestawy zasilające zawierają najczęściej wszystkie elementy niezbędne do uruchomienia fotopułapki na kolejne kilka miesięcy. Jeśli chodzi o koszty zakupu zestawu, należy przygotować się na wydatek od 69,99 złotych za okrojony zestaw do 399 złotych za komplet niezbędnych akcesoriów.

Sekcja FAQ

 

Czy zestawy zasilające są uniwersalne?

Uniwersalność to drugie imię zestawów zasilających. W większości przypadków zarówno baterie, jak i karty SD i SIM pasują do większości urządzeń takich, jak np. fotopułapki myśliwskie.

Ile kosztuje najbogatszy zestaw zasilający dostępny w sklepie?

Najbogatszy zestaw zasilający pod względem akcesoriów w naszym sklepie Internetowym kosztuje 349 złotych.

Czy ładowarki w zestawach zasilających są wielokrotnego użytku?

Ładowarki wchodzące w skład zestawów zasilających z kartą SD i nie tylko są wielokrotnego użytku i można nimi ładować wielorazowe ogniwa akumulatorowe.

Inne kategorie: Fotopułapka na złodzieja Fotopułapka z podglądem na żywo Fotopułapka z powiadomieniem na telefon Fotopułapki

pixel