+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery w zegarku

Szukasz możliwości szpiegowania, które pozwolą Ci pozostawać całkowicie incognito? W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zegarek z kamerą, ale także wiele innych, dyskretnych urządzeń szpiegowskich. Przekonaj się, jak w prosty sposób można nagrywać obraz z ukrycia wraz z dźwiękiem. Mini kamera w zegarku przydaje się w wielu sytuacjach. Czym jednak charakteryzuje się tego typu sprzęt? Ile kosztuje? Sprawdź najważniejsze informacje!

Zegarek szpiegowski ? kiedy się przydaje?

Nowoczesny smartwatch z kamerą przydaje się w wielu sytuacjach. Jesteś na spotkaniu biznesowym? Masz rozmowę ze świadkiem przed rozprawą sądową? A może chcesz mieć dowody w całkiem innej sprawie? We wszystkich tych sytuacjach na pewno przyda Ci się zegarek z kamerą i dyktafonem. W cenie 399 złotych kupisz go w naszym sklepie Internetowym. Pojemność do 32 GB i kamera Full HD pozwoli Ci na nagrywanie nawet najmniejszych szczegółów.  Mini kamera w zegarku pozwoli Ci na zapisywanie plików wideo w rozdzielczości Full HD. Oprócz tego czasomierz posiada diody IR, dzięki którym możliwe jest nagrywanie nocą. Ogólnie rzecz biorąc, zegarek szpiegowski przydaje się w wielu sytuacjach kryzysowych. Kiedy kupisz kamerę w zegarku na rękę, zawsze będziesz ubezpieczony(a) w razie chęci zdobycia dowodów w dowolnej sprawie.

Zegar ścienny z kamerą ? idealny do biura

Ukryta kamera w zegarku ściennym to doskonały pomysł na sprawdzenie swoich pracowników i nie tylko. Chcesz dyskretnie nagrywać pomieszczenie, aby w razie włamania mieć dowody rzeczowe? Prawdopodobnie najlepszą opcją jest zegarek z kamerą na ścianę. Sprzęt z łącznością Wi-Fi daje Ci zdalny dostęp do nagrań oraz przesyłania obrazu na żywo. Można powiedzieć, że ten sprzęt pozwoli Ci na zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu pracy, w domu i wszędzie tam, gdzie tylko zapragniesz.

Sekcja FAQ

1. Ile kosztuje zegarek z kamerą?

W zależności od wybranego modelu zegarek z kamerą to wydatek na poziomie od 400 do 750 złotych.

2. W jakiej rozdzielczości nagrywane są klipy wideo przez zegarek szpiegowski?

Kamera w zegarku pozwala na nagrywanie wideo w rozdzielczości Full HD i 30 klatkach na sekundę.

Dzięki temu wychwycisz nawet najdrobniejsze szczegóły na nagraniach.

3. Jakie funkcjonalności ma kamera w zegarku?

Ukryta kamera w zegarku pozwala nie tylko na rejestrowanie obrazu oraz dźwięku. Modele wyposażone w moduł Wi-Fi przesyłają obraz na odległość w czasie rzeczywistym. Kamera w zegarku może więc służyć jako swego rodzaju monitoring.

Inne kategorie: Mini kamera bezprzewodowa Mini kamera na egzamin Mini kamery

pixel