+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamery w okularach Wbrew pozorom kamery w okularach to sprzęt najczęściej wykorzystywany przez prywatnych detektywów oraz osoby prywatne chcące zarejestrować nagrania z ważnych sytuacji życiowych, ale przy zachowaniu minimum dyskrecji. Potrzebujesz dowodów na rozprawę w sądzie? Chcesz udowodnić swoją rację przed innymi, ale nie wiesz jak to zrobić? Koniecznie wybierz kamery w okularach dostępne w naszym sklepie i pozbądź się swoich problemów. Kamera szpiegowska w okularach - kiedy się przydaje? Nowoczesna kamera w okularach z odbiornikiem Wi-Fi przydaje się zawsze wtedy, kiedy chcemy wykonać nagrania ważnych sytuacji życiowych, ale w taki sposób, aby druga strona nie wiedziała, że jest nagrywana. Kamera w okularach to niemalże idealny produkt pozwalający zachować maksimum dyskrecji w każdej sytuacji. Wybierając sprzęt tego typu, masz pewność, że mini kamera nigdy nie zostanie zauważona. Kamery w okularach - czym się wyróżniają? Kamera szpiegowska w okularach to przede wszystkim sprzęt, który wykonuje nagrania w rozdzielczości HD, ma spory kąt widzenia oraz stosunkowo długi czas pracy wynoszący nawet do 60 minut. Kompaktowe wymiary i wytrzymałość to kolejne cechy wyróżniające tego typu konstrukcje szpiegowskie. SEKCJA FAQ

W jakim kolorze dostępne są kamery w okularach?

Innowacyjne kamery w okularach dostępne są tylko w czarnym kolorze ze względu na fakt, iż łatwiej wtedy ukryć umieszczony w obudowie okularów obiektyw tak, aby ten nie był widoczny.

Gdzie mogę wykorzystać kamerę w okularach Wi-Fi?

Ten sprzęt najczęściej sprawdza się przy zastosowaniach profesjonalnych np. w pracy detektywa. Nie oznacza to jednak, że osoby prywatne nie mogą zakupić szpiegowskich okularów do zastosowań prywatnych np. nagrań małżonka.

Ile kosztują kamery w okularach?

Ceny kamer w okularach zaczynają się już od 199,00 złotych. Kiedy jednak potrzebujesz komfortu użytkowania oraz niezawodności musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie 649,00 złotych za pojedynczy model.

Inne kategorie: Mini kamera bezprzewodowa Mini kamera na egzamin Mini kamery

pixel