+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podsłuchy z dyktafonem

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobranie odpowiedniego sprzętu szpiegowskiego do zaistniałej sytuacji. Dlatego też oferujemy podsłuchy z dyktafonem, które doskonale sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji. Stosując profesjonalny podsłuch z dyktafonem, uzyskuje się możliwość skutecznego, a jednocześnie dyskretnego zapisu danej rozmowy. Jest to rozwiązanie stosowane nie tylko w sytuacjach biznesowych, ale nawet przy nagrywaniu wykładów na uczelni tak, aby nikt tego nie zauważył. To zaś gwarantuje wydajniejszą naukę do późniejszych egzaminów.

Urządzenia do podsłuchu i nagrywania

W ofercie naszego sklepu można znaleźć bardzo różnorodne urządzenia do podsłuchu. Wśród nich z pewnością warto przyjrzeć się tym, które umożliwiają przeprowadzić podsłuch w samochodzie. Dzięki swojej niepozorności nie są zauważane, a jednocześnie doskonale pełnią swoją funkcję. Jeśli zależy nam na długim nagrywaniu, warto postawić na dyktafon z czujnikiem głosu, który jest w trybie czuwania i aktywuje się dzięki wykryciu głośniejszych dźwięków np. rozmowy. Taki dyktafon szpiegowski doskonale sprawdzi się w szeregu różnorodnych sytuacji, w których nagranie rozmowy będzie dla nas m.in. zabezpieczeniem.

FAQ:

1. Jak działa detekcja dźwięku?

Dyktafon z czujnikiem głosu to urządzenie ze specjalną funkcją uruchamiającą nagrywanie po wykryciu dźwięku. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele pamięci na urządzeniu. Co więcej, pozwala to na wydajne zaoszczędzenie czasu poświęconego na odsłuch.

2. Jak można odsłuchać nagrań?

Urządzenia mają przede wszystkim wbudowane wysuwanie portu USB, co pozwala na podłączenie urządzenia do laptopa i zgranie dźwięków. Wiele urządzeń szpiegowskich ma również wbudowany port micro USB OTG, co pozwala na odczytanie nagrań przy użyciu smartfonu lub tabletu z Androidem.

3. Jakie są dostępne urządzenia do podsłuchu i nagrywania?

W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroki przekrój urządzeń nagrywających. Można wyróżnić m.in. podsłuchy w postaci długopisów oraz breloków do kluczy. Znaleźć można również poręczne magnesy ze wbudowanym podsłuchem, co pozwala nawet na zdalne słuchanie tego, co ktoś mówi.

Inne kategorie:

Dyskretny podsłuch Podsłuch na odległość Profesjonalne podsłuchy Podsłuchy

pixel