+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpieugjemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podsłuchy w brelokach

Skuteczne i bezpieczne nagrywanie wymaga szczególnych starań, aby nikt się nie zorientował, że jest nagrywany. W związku z tym doskonałym wyborem są podsłuchy w brelokach, które zależnie od wybranego modelu mają m.in. wbudowaną detekcję głosu. Dzięki temu nie musimy w trakcie rozmowy manipulować brelokiem i starać się włączyć nagrywanie, co mogłoby być nieco podejrzane. Zamiast tego możemy wcześniej uruchomić nagrywanie, a następnie bezproblemowo toczyć rozmowę. Wyjątkowa dyskrecja sprawia, że stosowanie podsłuchów w brelokach jest niezwykle wydajne i bezpieczne.

 

Dlaczego warto postawić na podsłuch w brelokach?

Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, że podsłuch w brelokach jest niezwykle niepozorny. Cecha ta sprawia, że każdy, kto zdecyduje się na korzystanie z tego urządzenia, będzie miał pewność dyskrecji. To jest szczególnie ważne, gdyż zazwyczaj decyzja o zastosowaniu podsłuchu oznacza, że nie chcemy, aby druga strona o tym wiedziała. Dlatego też, zamiast stosować oczywiste rozwiązania, zaleca się pomyśleć np. o podsłuchu w breloku, który stanowi gwarancję tajności całej operacji.

 

FAQ:

1. Jakie kształty mają podsłuchy w brelokach dostępne w waszym sklepie?

W naszym sklepie można znaleźć podsłuchy w brelokach w bardzo różnorodnych kształtach. Mogą mieć kształt walca i wisiorków przypominających nawet serce i inne wielokształtne bryły. Dzięki temu taki dyktafon jest niezwykle niepozorny i nikt nie będzie podejrzewał, że jest to coś więcej aniżeli zwykła ozdoba.

2. W jakiej jakości są nagrywane dźwięki przez podsłuchy w brelokach?

Zależnie od wybranego modelu urządzenia może być to zarówno 192 KBPS, jak i 384 KBPS. Obie wartości są niezwykle dobre, dzięki czemu można mieć wysokiej jakości nagranie. Jednorazowy czas nagrywania może wynieść nawet 12 godzin.

3. Czy podsłuch może być zamontowany tylko jako brelok do kluczy?

Absolutnie nie. Choć docelowo montuje się je przy pęku kluczy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go jako zawieszkę np. na szyi. Wybór podsłuchu w kształcie serca w takim przypadku będzie zupełnie naturalny.

pixel