+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotopułapka myśliwska

Z wszelkiego rodzaju fotopułapek korzystają zazwyczaj leśnicy oraz pasjonaci zwierząt. Tego typu urządzenia dostępne w naszym sklepie służą przede wszystkim do komfortowej i bezpiecznej obserwacji nawet dzikich zwierząt. Warto też zaznaczyć, że fotopułapki myśliwskie można wykorzystać też do identyfikacji kłusowników, a nawet osób zaśmiecających lasy. Jakie modele posiadamy w sprzedaży? Zastanawiasz się, czy fotopułapka dla myśliwych to dobra inwestycja? Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się, że posiadanie tej innowacyjnej kamery to same zalety!

Fotopułapki myśliwskie - ile kosztują?

Każda dostępna w sprzedaży kamera - fotopułapka to wydatek od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Ostateczne koszty zakupu takiego sprzętu w dużej mierze zależne są od rozdzielczości rejestrowanego obrazu i nagrań wideo, a także akcesoriów dołączonych do zestawu. W naszym sklepie Internetowym znajdziesz wszelkiego rodzaju fotopułapki myśliwskie. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym zastosowaniu, koniecznie zainwestuj w nieco lepszy sprzęt taki, jak np. fotopułapka dla myśliwych SF4.0CG 940 nm. Z tym sprzętem masz pełną łączność mobilną, dzięki czemu nagrania i obrazy możesz przeglądać nawet przy pomocy swojego smartfona.

Jaka jest najlepsza fotopułapka? Ranking

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sprzętu tej klasy, koniecznie dowiedz się, jaka będzie najlepsza fotopułapka. Ranking Internetowych fotopułapek myśliwskich jasno wskazuje na fakt, iż w tym przypadku liczy się przede wszystkim:

 ? idealny kamuflaż;

? doskonała rozdzielczość nagrywania (nawet do 30 Mpix);

? łączność bezprzewodowa ze smartfonem;

? długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym;

? bezszelestna migawka;

? możliwość nagrywania z użyciem podczerwieni.

To tylko podstawowe aspekty, jakie warto uwzględnić tworząc ranking fotopułapek dla myśliwych i nie tylko. Model, który zasługuje na szczególne wyróżnienie to kamera MG98 4G 14 Mpix, którą można kupić już za 1549 złotych. Ten produkt dostępny jest w zestawie pozwalającym na szybkie przechwytywanie zdjęć i filmów, a jego konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Dla osób poszukujących rozwiązań budżetowych również znajdzie się coś w naszej ofercie. Fotopułapka - kamera leśna 3.0CG MMS 12 mpx to doskonały sprzęt dla amatorów nagrywania dzikich zwierząt zarówno nocą, jak i w dzień. Warto zaznaczyć, że pomimo niższej ceny sprzęt tej klasy również pozwala na bezprzewodową łączność ze smartfonem w atrakcyjnej cenie 779 złotych. Chcesz nagrać dzikie zwierzęta w pobliżu Twojego domu? A może fascynuje Cię nocne życie zwierząt w lesie? W naszym sklepie znajdziesz fotopułapkę myśliwską, która na pewno spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Weź pod uwagę opinie, specyfikację techniczną i wybierz sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach.

SEKCJA FAQ

Ile kosztują fotopułapki myśliwskie?

Fotopułapki dostępne w naszym sklepie kosztują średnio od 700 do 1500 złotych w zależności od klasy sprzętu oraz tego, czy konkretny model sprzedawany jest w zestawie.

Czy fotopułapka nadaje się tylko do fotografowania zwierząt?

Oczywiście, że nie. Nasze fotopułapki myśliwskie nadają się także do monitorowania lasów np. w przypadku nielegalnego wywozu śmieci lub wycinki drzew.

Jak długo działa fotopułapka?

Realny czas pracy fotopułapki to nawet 6 miesięcy bez konieczności wymiany źródła zasilania. Warto mieć jednak na uwadze typ zamontowanego ogniwa oraz jego moc podczas zakupu, aby wybrać jak najwytrwalszy model.

Inne kategorie: Fotopułapka na złodzieja Fotopułapka z podglądem na żywo Fotopułapka z powiadomieniem na telefon Fotopułapki

pixel