+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpieugjemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Podsłuchy Pendrive

Staranne i estetyczne wykonanie to jedna z wielu cech charakteryzujących podsłuchy pendrive. Tego typu urządzenia są szczególnie skuteczne ze względu na swoje niewielkie rozmiary, a także na to, że naturalne jest, jeśli ktoś ma pendrive. Dyktafon, podsłuch to funkcje tego urządzenia, których faktycznie nikt się nie spodziewa. W związku z tym warto postawić na takie zastosowanie, jakie oferuje pendrive. Dyktafon w urządzeniu cechuje się bardzo wysoką jakością nagrywania.

Pendrive z podsłuchem

Przygotowując ofertę, podjęliśmy starania, aby zaoferować najwyższej jakości podsłuch. Pendrive jest urządzeniem, które z powodzeniem sprawdzi się m.in. w sytuacjach biznesowych. Stosując podsłuch USB podczas korzystania z laptopa, możemy dyskretnie korzystać z możliwości, jakie daje dyktafon. Podsłuch będzie jednak na tyle dyskretny, że nikt nie będzie go podejrzewał, choć każdy będzie widział, że pendrive jest wpięty do laptopa. W myśl powiedzenia, że ?najciemniej jest pod latarnią? nawet osoby obawiające się podsłuchów nie będą przypuszczać, że ktoś mógłby robić to tak otwarcie poprzez niepozorny pendrive.

FAQ:

1. Z jaką pojemnością pamięci jest dostępny pendrive z podsłuchem?

W ofercie naszego sklepu można znaleźć pendrive o pojemności od 8 GB aż do 128 GB pamięci. Dzięki temu możemy nagrać dziesiątki, a nawet setki godzin, zanim pojawi się konieczność opróżnienia urządzenia. To oczywiście jest uzależnione od tego, jaki model ostatecznie zostanie wybrany.

2. Jak długo można nagrywać na jednym ładowaniu?

Pendrive może nagrywać około 15 godzin przy jednym ładowaniu, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby był on np. wpięty do komputera lub laptopa i nagrywał. W takiej sytuacji zasilanie stałe sprawia, że czas nagrywania jest nieograniczony, a jedyne, co może nas ograniczyć to zapełnienie pamięci urządzenia. To jednak również jest niezwykle trudne.

3. Czy pendrive z podsłuchem służy wyłącznie do nagrywania?

Absolutnie nie. Nasze urządzenia z powodzeniem można wykorzystać do faktycznego zastosowania, jakie ma pendrive. Dzięki temu nawet możemy z powodzeniem przenosić dane, a jednocześnie uwiarygodnimy jego dyskretne działanie.

pixel