+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui na kluczyki samochodowe

W dzisiejszych czasach kradzież samochodu dla wprawionych w boju złodziei to bułka z masłem. Dlaczego? Sygnał radiowy przesyłany przez kluczyki konkretnych pojazdów może zostać przechwycony w celu zdalnego otworzenia pojazdu bez żadnych podejrzeń. Obecnie odnotowuje się setki przypadków kradzieży aut w ten sposób, dlatego warto inwestować w innowacyjne sposoby zabezpieczeń.

Etui na klucze samochodowe antykradzieżowe - jak działa?

Dostępne w naszym sklepie Internetowym etui na kluczyki samochodowe działa na bardzo prostych zasadach. Wystarczy włożyć do jego wnętrza kluczyk, a specjalna warstwa znajdująca się pod materiałem ozdobnym zablokuje możliwość wysyłania fal radiowych z kluczyka do świata zewnętrznego. Dzięki temu kradzież pojazdu np. na walizkę może nie dojść do skutku. Pamiętaj, że tylko profesjonalne etui na klucze blokujące sygnał to dobra inwestycja we własne bezpieczeństwo i samochodu.

Etui na kluczyki samochodowe Keyless - jakie są dostępne w sprzedaży?

Nasza oferta to przede wszystkim nowoczesne i skuteczne etui skórzane na kluczyk samochodowy wyposażone w system blokowania fal radiowych. U nas kupisz etui w kolorze: niebieskim, czerwonym oraz czarnym. Sprzedajemy zarówno pokrowce skórzane, jak i takie wykonane z aluminium. To, na jaki model ostatecznie się zdecydujesz, zależy tylko od Twoich preferencji stylistycznych.

Sekcja FAQ

Czy etui na kluczyki samochodowe przydaje się na co dzień?

Etui na kluczyki samochodowe Keyless przydaje się praktycznie codziennie. Dzięki niemu zabezpieczysz kluczyki do dowolnego pojazdu nawet jeśli nie będziesz go używać przez długi czas. Jeśli jesteś w posiadaniu luksusowego samochodu, koniecznie kup etui antykradzieżowe na kluczyk samochodowy.

Ile zapłacę za nowoczesne etui blokujące sygnał pilota?

Etui na kluczyki samochodowe warto kupić przede wszystkim wtedy, kiedy występuje obawa o swoje mienie w postaci pojazdu. Taki rodzaj ochrony przed ściągnięciem fal radiowych z pilota jest praktycznie w 99% skuteczny i zniechęca złodziei do podejmowania dalszych prób rabunku samochodu. p>

Ile zapłacę za nowoczesne etui blokujące sygnał pilota?

Za dobrej jakości pokrowiec na kluczyki samochodowe trzeba zapłacić około 200 złotych wzwyż. Taka cena zapewnia jednak gwarancję skuteczności działania i blokadę fal radiowych pilota, dzięki czemu kradzież na walizkę dowolnego auta jest o wiele trudniejsza.

pixel