+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wideorejestrator samochodowy

Nowoczesny wideorejestrator samochodowy bezprzewodowy to przydatny w wielu sytuacjach sprzęt. Urządzenia tego typu wybierane są najczęściej przez zawodowych kierowców, a także tych, dla których zdarzenia komunikacyjne są codziennością. Czy warto inwestować w wideorejestrator samochodowy przód i tył? Ile kosztuje sprzęt od nagrywania podczas jazdy? Sprawdź ofertę naszego sklepu Internetowego i wybierz rejestrator jazdy dopasowany do Twoich potrzeb.

Rejestrator jazdy - jak działa?

Zasada działania wideorejestratora samochodowego bezprzewodowego jest banalnie prosta. Wystarczy, że umiejscowisz urządzenie w miejscu, gdzie będzie mogło swobodnie realizować nagrania i podłączysz je do źródła zasilania np. zapalniczki samochodowej. Warto zaznaczyć, że wideorejestrator samochodowy w lusterku uruchamia się wraz z włączeniem zapłonu pojazdu. Co ciekawe, sprzęt dostępny w naszym sklepie posiada także opcję czuwania, dzięki czemu podczas wykrycia jakiegokolwiek ruchu lub wystąpienia uderzenia w samochód na postoju nagrywanie rozpocznie się natychmiastowo.

Czy kamerki samochodowe są legalne?

Kamerki samochodowe dostępne w naszym sklepie są w pełni legalne na terenie Polski, a więc bez obaw możesz je zamontować w swoim samochodzie. Pamiętaj jednak, aby sprzęt zawsze znajdował się w jak najmniej widocznym miejscu i nie zasłaniał Ci pola widzenia. U nas kupisz nowoczesne i przede wszystkim wydajne kamery samochodowe różnego rodzaju, które są w 100% legalne. Przed wyjazdem za granicę sprawdź jednak, czy w pozostałych państwach kamery również są akceptowane.

Kiedy przydaje się wideorejestrator samochodowy bezprzewodowy?

Wideorejestrator samochodowy przód/tył przydaje się nie tylko do nagrywania otoczenia podczas jazdy i na postoju. Dodatkowo kamery tego typu można skutecznie podłączyć do radia samochodowego z wyświetlaczem, dzięki czemu można je wykorzystać jako kamery cofania. Rejestrator jazdy przydaje się przede wszystkim podczas pracy jako kierowca zawodowy, jak i w trakcie prywatnej podróży pojazdem. Dzięki wykonanym nagraniom wyjaśnienie sprawy np. podczas kolizji staje się o wiele łatwiejsze.

Sekcja FAQ

Ile zapłacę za rejestrator jazdy na lusterko?

Za wideorejestrator samochodowy przód/tył zapłacisz około 1400 złotych w naszym sklepie Internetowym. Możesz też wybrać nieco tańszą opcję, jaką jest rejestrator jazdy na lusterko wraz z dołączoną do zestawu kamerą bezprzewodową.

Czy wideorejestrator samochodowy bezprzewodowy uruchomi się automatycznie?

Po poprawnym podłączeniu urządzenia do źródła zasilania pojazdu ten uruchomi się automatycznie za każdym przekręceniem kluczyka zapłonu samochodu lub w razie wykrycia np. kolizji na postoju.

Czy kamerki samochodowe pobierają dużo prądu?

Kamerki samochodowe dostępne w sprzedaży pobierają znikome ilości prądu w samochodzie, a te pozostające w stanie skupienia praktycznie nie są wyczuwalne pod względem obciążenia elektrycznego dla akumulatora.

pixel