+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kiedy przydają się kamery samochodowe? W dzisiejszych czasach praktycznie zawsze. Niezależnie od tego czy prowadzisz samochód służbowy, czy prywatny dobre zabezpieczenie w formie nagrania wideo może okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Stłuczka, niebezpieczna sytuacja na drodze, a może piękny krajobraz, który warto uwiecznić? Wideorejestratory samochodowe sprzedawane w naszym sklepie to produkty z górnej półki pozwalające na komfortowe nagrywanie wideo w każdej sytuacji.

Kamerki samochodowe - co to takiego?

Wszelkiego rodzaju kamery samochodowe z nagrywaniem dostępne w naszym sklepie Internetowym to przede wszystkim urządzenia o wielu zastosowaniach. Można je wykorzystać w celu kontrolowania swoich pracowników w firmie transportowej, a także jako pewną formę zabezpieczenia w razie wystąpienia sporu na drodze np. podczas kolizji. Rejestrator jazdy to w pełni legalne i co najważniejsze PRZYDATNE urządzenie dla każdego kierowcy w dzisiejszych czasach.

Kamera samochodowa - na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

Przy zakupie kamery samochodowej warto wziąć pod uwagę przede wszystkim:

 ? rozdzielczość nagrywania.

? opcję połączenia bezprzewodowego ze smartfonem;

? kąt widzenia;

? wartość przesłony;

? format nagrywania wideo;

? pojemność karty pamięci.

Oczywiście to tylko podstawowe elementy, o jakie warto zadbać kupując wideorejestrator samochodowy. Im większa będzie karta pamięci, tym więcej filmów można na niej przechowywać. To dość istotne w przypadku sprzętu nagrywającego wideo z samochodu w rozdzielczości na poziomie FullHD, czy nawet 4K. Warto też wiedzieć, że większość filmów ma długość od 1 do 10 minut, dlatego pojemność karty jest kluczowa, aby sprzęt nie przerwał nagrywania w najistotniejszym momencie zdarzenia.

Sekcja FAQ

W jakich sytuacjach przyda mi się kamera samochodowa?

Kamera samochodowa przydaje się szczególnie podczas kolizji drogowych, wypadków lub innych sytuacji, które mogą wymagać późniejszego wyjaśnienia osobom trzecim. Co ciekawe, najlepsze kamery samochodowe umożliwiają też pracę w tzw. stanie czuwania, a więc rozpoczną nagrywanie dopiero wtedy, kiedy wykryją ruch w pobliżu pojazdu.

Gdzie umieścić wideorejestrator w swoim aucie?

W naszej ofercie dostępne są kamery samochodowe w lusterku, z podglądem w telefonie oraz takie w tradycyjnej formie, które umieszcza się na przedniej szybie pojazdu. Rejestrator jazdy powinien przede wszystkim znajdować się w takim miejscu, aby nie przeszkadzał kierującemu w prowadzeniu pojazdu.

Ile kosztuje dobrej klasy rejestrator jazdy?

Dobrej jakości wideorejestratory samochodowe to wydatek kilkuset złotych. Warto jednak zainwestować w nieco lepsze urządzenie nagrywające wysokiej jakości klipy wideo, z których w późniejszym czasie z łatwością będzie można np. odczytać numery rejestracyjne sprawcy kolizji, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

pixel