+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wykorzystać urządzenia szpiegowskie? - PORADY I TRIKI

2023-02-20
Jak wykorzystać urządzenia szpiegowskie? - PORADY I TRIKI

Jak wykorzystać urządzenia szpiegowskie? porady i triki.

Urządzenia szpiegowskie z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej popularne i to nie tylko do samego szpiegowania, ale i do dbania o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Technologia szpiegowska ma tak naprawdę mnóstwo zastosowań, które nigdy nie przyszłyby nam do głowy. Często działanie takie sprzętu dla laika jest czymś zupełnie z innej planety, dlatego w tym artykule dowiesz się jak działają urządzenia szpiegowskie, jakie są ich zastosowania oraz jak prawidłowo ich używać.

Czym są urządzenia szpiegowskie?

Urządzenia szpiegowskie kojarzą nam się z technologią z uniwersum na miarę Bonda, jednak mają one bardziej przyziemny charakter, niż Ci się tak naprawdę wydaje. Mówiąc krótko, zadaniem takiego sprzętu jest dyskretne zbieranie informacji o określonych osobach, przedmiotach, w postaci np. nagrania lub lokalizacji. Urządzenia szpiegowskie nie są określane jednoznacznie, ponieważ występują pod różnymi kształtami, z różnymi funkcjami i zupełnie odmiennym przeznaczeniem. Pomożemy Ci tą kwestię rozjaśnić, abyś dobrał sprzęt na miarę swoich potrzeb.

Tego rodzaju sprzęt jest bardzo często wyposażony w różnego rodzaju sondy akustyczne, kamery, rejestratory i inne elementy. Urządzenia szpiegowskie dają nam wyjątkowo szeroki dostęp do zbierania najróżniejszych informacji, nagrywania rozmów, szpiegowania za pomocą lokalizacji lub też podglądu na żywo za pomocą kamer.

Jakie są rodzaje urządzeń szpiegowskich?

Sprzęty szpiegowskie można znaleźć w najbardziej zróżnicowanych i nieprawdopodobnych formach, dzięki czemu stają się one coraz bardziej dyskretne i trudne do wykrycia. Do grona najpopularniejszych urządzeń z branży szpiegowskiej można podpiąć lokalizatory GPS, ukryte kamery oraz różnego rodzaju sprzęty do podsłuchiwania. Każde z nich ma swój cel i indywidualne funkcje, które będą w stanie sprostać potrzebom ich użytkownika. Kamerka kamerce, bądź też podsłuch podsłuchowi nierówny, dlatego tak ważne jest to, aby przeanalizować wszystkie parametry przed dokonaniem zakupu.

Jakie elementy z branży szpiegowskiej znajdziesz w naszym sklepie?

Mini kamery

 

Mini-kamera-na-egzamin-do-tekstu-Wi-Fi-M8-EG-Podglad-Online

 

Mini kamera na egzamin do czytania tekstu - Wi-Fi

Mini kamery potrafią występować w naprawdę wyjątkowo odjechanych opcjach, chociażby takich jak okulary szpiegowskie, długopis, czapka lub nawet zegar ścienny. Biorąc pod uwagę takie opcje do wyboru można śmiało powiedzieć, że nic nas już nie zdziwi.

Lokalizatory GPS

Najmniejszy-lokalizator-GPS-z-podsluchem-60-dni-pracy

Najmniejszy lokalizator GPS z podsłuchem - 60 dni pracy

Lokalizatory GPS to urządzenia niezwykle przydatne i to nie tylko do śledzenia. Wiele osób inwestuje w lokalizator, aby pilnować swojego dziecka kiedy przebywa poza domem lub też swojego cennego mienia, takiego jak rower. Lokalizator GPS pozwala utrzymać wszystko pod kontrolą.

Podsłuchy

Mini-podsluch-GSM-na-karte-SIM-N9

Mini podsłuch GSM na kartę SIM N9+

Chcesz wiedzieć co w trawie piszczy? W naszej ofercie znajdziesz urządzenia do podsłuchu zarówno do zamontowania w jednym miejscu, jak i te przenośne. Oczywiście i w tym przypadku producentom nie zabrakło wyobraźni. Oferujemy podsłuchy w formie zegarka, pendriva, listwy zasilającej, identyfikatora na szyję i wiele wiele innych.

Jak wykorzystać urządzenie szpiegowskie do śledzenia?

Urządzeniami szpiegowskimi stworzonymi do śledzenia jest nic innego, jak lokalizatory GPS, które doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem. Za pomocą lokalizatora możesz dyskretnie śledzić czyjeś położenie nawet bez wychodzenia z domu.

Warto stawiać na lokalizatory dobrane bezpośrednio do celu, w jakim chcemy go używać. Będzie to chociażby lokalizator GPS do samochodu lub lokalizator GPS do roweru. Lokalizator znajdziesz nawet i w formie smartwatcha dla dzieci, aby dbać o bezpieczeństwo swojej pociechy. Nie musisz się o nic martwić, lokalizatory oferują stuprocentową dyskrecję. Jeśli zależy Ci na urządzeniu, które posiada nie tylko funkcję namierzania, to postaw na lokalizator w możliwością podsłuchu na żywo.

Zanim przejdziesz jednak za zakupu swojego własnego lokalizatora, musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów, które mogą okazać się niezwykle istotne. Jedną z pierwszych kwestii jest wygląd, rozmiar oraz możliwość kamuflażu, bo zakładamy, że raczej nie chcesz zostać nakryty. Poza zdolnościami samego lokalizatora, należy pamiętać, aby bardzo sprytnie go ukryć. W końcu lokalizator raczej sam się nie schowa, a wykrycie go może udaremnić cały Twój plan.

Warto wybierać modele, które współpracują z aplikacją mobilną za pośrednictwem systemu WiFi. Mając dostęp do dedykowanej apki można zyskać też możliwość sprawdzania lokalizacji na żywo, zamiast przeczesywać zapiski z karty pamięci.

Polecane

pixel