+48519653388
Gwarancja paczki incognito!
sklep@szpiegujemy.com
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wykrywacz podsłuchu - Jak wykryć podsłuch w mieszkaniu?

2022-12-05
Wykrywacz podsłuchu - Jak wykryć podsłuch w mieszkaniu?

Wykrywacz podsłuchu - Jak wykryć podsłuch w mieszkaniu?

Podejrzewasz, że ktoś z Twojego otoczenia wściubia nos w nieswoje sprawy i to jeszcze w Twoim mieszkaniu? Domyślasz się, że gdzieś w mieszkaniu znajduje się podsłuch, jednak nie jesteś w stanie go zlokalizować? Doskonałym rozwiązaniem będzie w tym przypadku detektor do wykrywania podsłuchów, który pozwoli Ci natychmiast pozbyć się niechcianego intruza i podsłuchiwacza. Kiedyś podsłuchy kojarzyły nam się z filmami szpiegowskimi, dziś ich kwestia stała się dużo bardziej przyziemna, głównie przez zwiększony dostęp do tego typu sprzętów. Materiał zarejestrowany na podsłuchu może nabawić nam nie lada problemów, dlatego lepiej pozbyć się go zawczasu. 

Jak wykryć podsłuch w domu?

Na początku uczulamy, że jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu takiego jak wykrywacz kamer i podsłuchów, zadbaj o to, aby zakupy były dokonywane w wyłącznie w sklepach szpiegowskich. Nie pozwól sobie na niepotrzebną stratę pieniędzy, która nie przyniesie Ci żadnych efektów. Poniżej przedstawimy Ci trzy możliwości wykrycia podsłuchu w swoim domu samemu lub z pomocą urządzenia, bądź profesjonalistów. 

● Dokładne przeczesanie mieszkania

Jeśli chcemy postawić na budżetowe wykrycie małych nieprzyjaciół w mieszkaniu, wówczas będziemy musieli zająć się tym osobiście. Jak wyglądają urządzenia do podsłuchu? Zazwyczaj jest to sprzęt bardzo mały, składający się głównie z dwóch części, czyli naprawdę miniaturowego nadajnika wraz z połączonym z nim mikrofonem. Całe działanie podsłuchu oparte jest na radiowej transmisji dźwięków, dlatego nasz podsłuchiwacz ma dostęp nie tylko do dźwięku na żywo, ale i z dużej odległości. Tutaj należy skupić się na bardzo niepozornych i trudno dostępnych miejscach. Możesz się zdziwić, w jak dziwnych miejscach można znaleźć podsłuch. 

● Wynajęcie profesjonalistów 

Jeżeli chcesz pozostawić sprawę profesjonalistom, wówczas możesz zatrudnić specjalistyczną ekipę, uzbrojoną w wykrywacz podsłuchu w domu. Zazwyczaj takie ekipy posiadają najnowocześniejsze i najdokładniejsze wykrywacze urządzeń podsłuchowych. Wynajmując ekipę należy liczyć się jednak z niemałymi kosztami usługi. Dużo opłacalniej jest wykonać taką weryfikację samodzielnie, a wykrywacz może przysłużyć się nam również w przyszłości. 

● Wykrywacz kamer i podsłuchów 

Swoje własne poszukiwania podsłuchu możemy wzbogacić o swój własny wykrywacz podsłuchów, których wybór na dzisiejszym rynku jest bardzo szeroki. Inwestycja w taki sprzęt pozwoli nam przede wszystkim zaoszczędzić na kosztach wynajmu specjalistycznej ekipy a dodatkowo bardziej zaspokoi nasze nerwy. Rozwiązanie takie na pewno będzie sprawniejsze i dokładniejsze niż przeprowadzanie poszukiwań na własną rękę. 

Wykrywacz podsłuchów - jaki wybrać?

Przed wyborem podsłuchu, warto zwrócić uwagę na materiały takie jak test wykrywaczy podsłuchów lub wszelkie zestawienia i rankingi, które pozwolą nam określić jakiego sprzętu potrzebujemy. Jeśli przestudiujesz asortyment naszego sklepu, zauważysz, że posiadamy wykrywacze podsłuchów o różnym przeznaczeniu. Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie? 

1. Jeden z najbardziej wszechstronnych sprzętów, sprawdzający się jako wykrywacz podsłuchu w samochodzie, lokalizatorów GPS, telefonach GSM, urządzeniach pracujących w sieciach Wi-Fi i Bluetooth itp., to model RF-950 Pro. Jest on idealny nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla ekip specjalistów. Sprzęt skutecznie wykrywa sygnał urządzeń szpiegowskich, dokładnie określając ich położenie. 

2. Nasza druga propozycja to model WYK-302, który, ze względu na jego intuicyjną obsługę, będzie doskonałym wyborem dla początkującego użytkownika. Chcesz sprawdzić swój dom dobrym, ale prostym sprzętem? Koniecznie sprawdź ten produkt. 

3. Chcesz postawić na sprzęt, który będzie wykrywał zarówno podsłuchy jak i kamery? Wówczas świetnym wyborem okaże się model CC-308+, który okaże się niezawodny w obu przypadkach. Posiada on detektor radiowy i optyczny, dzięki czemu zaspokoi Twoje wątpliwości nie tylko co do obecności podsłuchiwaczy, ale i podglądaczy. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o początkujących, dlatego nie będziesz miał żadnych problemów z obsługą urządzenia. 

Ile kosztuje dobry wykrywacz podsłuchów?

Na rynku można znaleźć najróżniejsze modele wykrywaczy podsłuchów, a tym samym, najróżniejsze ceny. Na początek nie ma co szaleć, jeśli jesteś osobą początkującą i potrzebujesz takiego urządzenia na użytek własny, wówczas wystarczy Ci podstawowy model, który został zaprojektowany specjalnie na potrzeby nowicjuszy. Możesz jednak postawić na bardziej zaawansowany sprzęt, który np. sprawdza się profesjonalnym poszukiwaczom podsłuchów, który oczywiście będzie już nieco droższy od podstawy.  Bazując na ofercie sklepu, możemy zaproponować Ci modele wykrywaczy, których ceny wahają się już od 139 zł aż do 3 498 zł. 

Jak zareagować w przypadku wykrycia podsłuchu?

Na początku przestrzegamy przed jakąkolwiek paniką, kluczem do sukcesu jest spokojne i przemyślane działanie. Twoim głównym celem powinno być natychmiastowe zdemontowanie i zniszczenie podsłuchu. Powiadom policję i w międzyczasie sprawdź dokładnie resztę pomieszczeń. W większości przypadków łatwo odkryć sprawcę na podstawie numerów telefonów, które łączyły się z podsłuchem (podsłuch GSM). Jeśli nie jesteś w stanie sam tego ustalić, na Twój wniosek może zostać wszczęte postępowanie karne, które ustali tożsamość podsłuchiwacza.

Polecane

pixel